Oceľové konštrukcie

Poskytujeme kompletnú projekčnú a konzultačnú činnosť pri navrhovaní, posudzovaní a realizácii oceľových konštrukcií stavieb. Pri výrobe a stavbe oceľových konštrukcií spolupracujeme s Lukšo s. r. o. Vďaka tomu vieme zabezpečiť komplexné služby v tejto oblasti pod kompetentným a odborným dozorom.

V rámci projekčnej a konzultačnej činnosti pre vás zabezpečíme

  • statiku a optimalizáciu – projektant – statik vypracuje statický návrh oceľovej konštrukcie alebo existujúci statický návrh optimalizuje
  • výrobnú dokumentáciu – z realizačnej dokumentácie alebo z projektu pre stavebné povolenie náš projektant spracuje konštrukciu v 3D modeli a vytvorí výrobné výkresy (montážne zostavy, výkresy dielcov, položiek, výkaz materiálov pre objednanie)
  • kladačské plány opláštenia stien a striech oceľových konštrukcií
  • vizualizácie – vizualizujeme reálny pohľad na oceľové konštrukcie

Telekomunikačné
stavby

Telekomunikačné
stožiare

Vežokontajnery

Montované konštrukcie
halových objektov

Zvárané konštrukcie
halových objektov

Priemyselné
stavby

Výroba a montáž oceľových konštrukci

Pri výrobe oceľových konštrukcií spolupracujeme so spoľahlivým dodávateľom Lukšo s. r. o., ktorý pre vás vyrobí, zmontuje a dodá oceľové konštrukcie základňových staníc telekomunikačných stavieb (anténne nosiče na bytových domoch, vežokontajnery, monorúry a priehradové stožiare).

Lukšo s. r. o. dodával oceľové konštrukcie pre mobilných operátorov Swan Mobile, Slovak Telekom, Orange Slovensko a O2.

Vďaka tejto spolupráci vám vieme komplexne zabezpečiť oceľové konštrukcie od ich návrhu až po realizáciu.

Hľadáte seriózneho a spoľahlivého statika alebo projektanta,

ktorý rýchlo vybaví vaše požiadavky?

Ohľadom statiky a oceľových konštrukcií nás kontaktujte na 0905 796 895. Pre projektovanie a inžiniersku činnosť sme vám k dispozícii na čísle 0905 942 389, alebo nám napíšte prostredníctvom formulára.

kontaktujte nás

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a s ukladaním do vášho prehliadaca. Viac informácií